Upozornění

Skribas Moder

30. prosince 2011 v 22:50 | Ahena
Tak, jelikož jsem blog začala psát velmi mladá (13 let) a človíček dostává rozum později, bude mi chvíli trvat, než poopravím celý dosavadní Moder a celou stránku. Mám velké plány, namyšlenou pěknou mytologii, bohužel jsem přecenila své schopnosti. Ráda bych však dodala příběhu úroveň.

Vi adas fingrojn
Kun Amo, Ahena
.

nové plány: Být lovcem

29. září 2010 v 0:18 | Ahena

Rozhodla jsem se, že nebudu přidávat další díly. Sama jsem se do toho příšerně zamotala. Ne, vím o co jde v příběhu, ale není to ono. Tento blog existuje od května 2009. Tudíž přes rok. První kapitolu Být Lovcem jsem napsala ve svých 12-13 letech, což je pro mě hluboká minulost. Není divu v jaké kvalitě je příběh napsán. Proto pozastavuji Psaní druhé knihy (kterou též od základu opravím).

Sem budu psát jaké kapitoly prošly rekonstrukcí. Můžete napsat názor, zda přepsání stojí za to, nebo nemá cenu.:

KAPITOLA 1. ÚVOD - Tento díl jsem přepsala, ale nebudu jej moc přepisovat. Kdyby to bylo v knižní podobě, vypadalo by to následovně: Ve čtvrtině stránky číslo kapitoly - text, další kapitola. Nic velkého, malý úvod.


Děkuji, s názory, nápady či připomínkami choďte do komentářů. Ráda odpovím.
Ahena

Upozornění 0.4

7. února 2010 v 21:11 | Ahena

¤ Prvně chci poděkovat všem mým čtenářům za nádherné komentáře a podporu :))

¤ Takže jsem dokončila 1. knihu Být Lovcem. Snad v týdnu začnu psát pokračování, nebo začnu opravovat předchozí. Jelikož je tato povídka psaná hodně dávno chybí jí kvalita, proto ji přepíšu (základ bude stejný). Ale Vy můžete určit. Co chcete, další díl či upravit předchozí?

¤ To samé platí u ostatních povídek. Řekněte jakou. Je mi to dost jedno, což je špatně.

Ahena

Upozornění 0.3

4. února 2010 v 12:19 | Ahena

¤ Chystám nový příběh. Bude se jmenovat 'Oběti'. Jak vypovídá název, nebude zde žádný sladký a jednoduchý děj. Jedná se o vládní projekty (znovu). Tentokrát jsou vybráni nadprůměrně inteligentní agenti, aby jim byly do mozku nahrány další osoby. Jsou nuceni dělat i tu nejšpinavější práci, ale i neporazitelný agent v boji má emoce. Hlavně sedmi myslí může dokázat více než si vedení představovalo. Ale dokáže snést lidská mysl tolik informací a vzpomínek? Myslím, že se máme na co těšit.

¤ Nový díl Být Lovcem. Rozhodla jsem se udělat nový děj, proto nekončím 30. dílem. Druhá kniha bude až se rozhodnu ukončit příběh.

¤ Ještě dneska zkusím načít příběhy - Achylova Pata a Selle -. Doufám že se vše povede, už máme po vysvědčení, proto bude více času.

Moc děkuji za vás, za čtenáře, jsem ráda, že někdo moji práci ohodnotí :), Ahena

Upozornění 0.2

21. ledna 2010 v 16:30 | Ahena

¤ 5. Díl příběhu Selle

¤ Začíná se vymýšlet Být Lovcem II.

¤ Další příběh příběhu Být Lovcem bude na 63% po víkendu.

¤ Upraven 1. Díl příběhu Být Lovcem

¤ KORA anketa, hlasujte

¤ Rozepsané Selle

Upozornění 0.1

16. ledna 2010 v 19:19 | Ahena

Zdravím, píši první aktualitku ohledně příběhů a blogu.

Mohli jsme si všimnout:

- rubrika Lazy
- popisy příběhů

Chci trochu přiblížit situaci okolo příběhu Být Lovcem

- Postupně se budou díly opravovat, jelikož byl první napsán nějak ve 12 letech. Není v tom kvalita. Pokusím se vše napravit.

- 30 díl bude poslední (pokud nebudu potřebovat ukončit děj)

- Po něm bude následovat 2. kniha. Nové postavy, příběhy, akce. Samozřejmě v hlavních rolí Ahena, Adam, Ambrey a další :). Tato kniha nebude z žádného pohledu, proto se můžeme těšit na slušnější úroveň psaní. Avšak myšlenky a postřehy z průběhu budou napsané též. (viz jiné příběhy - Kora, Selle ;)).

S dotazy se obracejte sem

 
 

Reklama