Můj pohled na;

1. července 2011 v 13:39 | Ahena
Bratrstvo Neohrožených2001; je pro mě nejlepší seriál všech dob. Nechybí zde vtip, elegance, zlo a dobro. Je to však příběh podle skutečných událostí, proto člověka zamrazí jak dobře vše rota E zvládala. Příběh popisuje celou jednotku a jejich zcelení dohromady. Člověk celý seriál čeká kdo přežije; a je šokován i potěšen. Pokud okusí první minuty, bude napjat až do konce.

Pacifik2010; je seriál z roku 2010, nemohl se však opřít o nějaký plynulý příběh, který byl možný u roty E. Válka s Japonskem totiž byla neuvěřitelně ničivá, takže v rotě H nemohli zbýt žádní muži, kteří by šli do všech válek. Takže se spojilo pár příběhu a popisuje spíše pár hlavních lidí a postavy okolo. Není tak "pozitivní" a je více zaměřen na změny lidí a životy.

Generation Kill2008; je nejodlehčenější seriál. Popisuje invazi na Irák z pohledu reportéra Rolling Stone; Eana Wrighta, který byl svědkem tažení na Bagdád. Seriál je relativně mladý; vyšel v roce 2008, proto se můžeme těšin na skvělé záběry a kameru. Vše pro někoho, kdo má rád tvrdé chlapy, armádní narážky na gaye a vulgární, nepřekonatelné hlášky.
 


Komentáře

1 Májuš Májuš | Web | 1. července 2011 v 13:47 | Reagovat

máš hezký blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama