29. Chyceni Do Sítě

6. února 2010 v 21:29 | Ahena

  • Být Lovcem | Kapitola 29. Chyceni Do Sítě

Dozvěděli jsme se pár užitečných informací. Jeho klan měl pronajat jeden sklad poblíž řeky. K jeho přívržencům se počítalo něco přes sto členů. Obklopoval se silnějšími. Zabít ho bylo skoro nemožné.Pokud jej nezadržíme nepřipraveného. Klan grónů má dvacet členů ochotných bojovat. Démonů je pouze třináct. Můj úkol byl rozhodit sítě v okruhu lovců. Adam šel meditovat a Nikol cvičit boj se Zarem. Jak řekli grónové, není kam spěchat. Lepší delší příprava než kratší smrt. Takhle nám to podal Ambrey. Někdy mě opravdu překvapí. Vždy jeho chování vyjadřovalo nesouhlas s násilím.

Nevěděla jsem zda by Nikol přežila boj. Bála jsem se o ni. bála jsem se reakce Adama na její ztrátu. Musela jsem najít někoho kdo by mohl její účast v boji popřípadě vystřídat. Byli jsme chyceni do sítě hry a falše. Nemohli jsme tento boj vyhrát a každý to věděl. Neměli jsme šanci pokud se k nám nepřiřadí více lovců, či upírů. Popřípadě bych vítala i démony. Neměli takovou sílu, většinou se drželi při zemi v tlupách aby přežili. Ale znám druhy u kterých bych si nedovolila stoupnout na čerstvě umytou zem. Platilo to i u Abreyho. A ten vytíral víc než často.

Obvolala jsem pár lidí z oboru. Hotovo, pro dnešek. Neměla jsem službu, tak jsem šla do naší 'tělocvičny'. Na dveřích cedulka nevstupovat. Co člověka napadne první než udělat pravý opak. Byla tam Nikol a mlátila hlava nehlava do pytle. Co nejtišeji jsem vstoupila a snažila se potichu zavřít dveře. Zákon schválnosti způsobilo nepříjemné zavrzání. "Promiň, jen jsem chtěla ..." Zakoktala jsem. Nebyla jsem ve své kůži. Moje drzost a rozhodnost byla ta tam. "To je dobré, jen pojď dál. Dneska nevypadáš dobře. Děje se něco? Nemusíš mi nic říkat, chápu. Přebrala jsem ti Adama a teď cvičím v tebou zařízené místnosti." Zastavila rukama omotanýma látkou pytel na boxování. Tento trik jsem ji naučila já.

Bylo skvělé vidět pokroky, které za ty měsíce udělala. Už to nebyla ta malá dívka plná hněvu. Stála přede mnou dívka s cílem a životem, který si zasloužila. Adam byl její. Vše jsem v mžiku chápala. Život pokračuje. S Adamem jsme si nebyli souzeni. Patřím Tomášovi. Přistoupila jsem k Niki a objala ji. Nikdy jsem k žádné dívce necítila tolik vděku. "Děkuji." Pošeptala jsem. "Neubliž Adamovi." Usmály jsme se na sebe.

Pomohla jsem ji s výcvikem. Šlo to lépe než kdy jindy. Za rok bych ji postavila mezi deset upírů. Věřila jsem v její schopnosti. Ale za měsíc nebude připravena bojovat ani se sedmi. Ukázala jsem pár nových vychytávek pro zabití upíra. Takové odpoledne bych si přála častěji.

Jak dopadne bitva? Co vztahy mezi lovci?

Konečně snad začínám urovnávat vztahy mezi lovci, takže bude více akce - konečně 8).

 


Komentáře

1 Moňásek Moňásek | Web | 7. února 2010 v 11:50 | Reagovat

Mocinkky hezounkejj blogíísek :-)  :-)

2 Kazuka Inuzuka Kazuka Inuzuka | E-mail | Web | 7. února 2010 v 16:08 | Reagovat

wow moc krásné! každý díl je super...vždy se ti to povede! a jinak super bude víc akce! už se nemůžu dočkat! honem honem další díleček nebo se nedočkám!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama