1. Jsme Špion

4. února 2010 v 21:59 | Ahena

  • Oběti | Kapitola 1. Jsme Špion

"Jste to vy. Nejlepší z nejlepších. Prošli jste těmi nejtěžšími úkoly. Nároky byly vysoké, proto vítám ve střeženém objektu LDE šest nových a pro nás vzácných členů. Chovejte se jako doma, nezapomeňte své telefony a jiné zařízení pro spojení odložit u vchodu do komplexu."
Tři ženy a tři muži stáli v temné, za to prostorné chodbě. Chystali se opustit rodiny, manželky, snoubence. Poslední chvíle na rozhodnutí. Odejít či přistoupit na tvrdé podmínky. Jako obyčejní lidé vstupují do tajného projektu nazývaný 'Jedenkrát, Navždy'. Vrátí se zpět vycvičení k boji. Vycvičení zabíjet.

"Udeřte jej tvrději, Lesterová! Tady nejsme na dovolené, jsme ve válce. Pokud nezneškodníte protivníka, zneškodní on vás!"
ZX05 to v projektu neměla jednoduché. Byla nejmladší. Také její hmotnost a výška nedosahovala mnoha. Padesát kilo vážící kráska se vyhoupla trubku umožňující zásobování plynem. Jedním kopem do kořene nosu položila sto kilo živé váhy. Tiše dopadla vedle těla a zabodla do špatně viditelného obratle jehlu. Protivník ležel na zemi bez pohybu.
"Dobrá práce, ZX05." Mladý vědec si zapsal hodnocení do masivní složky. "Odvezte pana Berttsovskiho na ošetřovnu. Zkuste jej zachránit než se jed rozšíří."
Platily zde jiné zákony. Přežil jen ten nejsilnější. Šest projektu cvičilo na svých schopnostech. I po deseti měsících nikdo neprozradil co se chystá.

"Jak sis dneska vedla Parkerová?" Přisedla si Lasterová k zX01. Ta ležela na dřevěné lavičce s ledem přiloženém na oku.
"Přiřadili ji Řezníka." Zasmál se zvučný, mužný hlas. "Kdyby jsi nespal se svými nadřízenými ženského pohlaví, třeba by jsi měl to potěšení, Kennedy."
Hodil na ni ručník. "Nemohu za to jak jsem přitažlivý." Zasmál se. Nebyl urážlivý typ. V této době měl nesmírně velkou výhodu. Na ubikacích začala propukat ponorková nemoc.
"Jistě Kennedy, jistě." Se vzdychnutím se otočila na bok. Mezi Parkerovou a Kennedym bylo napětí už od začátku.
"Potřebuji kafe." Utekl od negativní energie Hochberg. Pokus s číslem mX02. Nebyl zde pro žádné velké války či krádeže a vraždy. Jeho původním zaměstnáním byl inženýr. Jeho IQ dosahovalo těch nejvyšších výsledků.

"Mohl by jsi přitlačit, mám absolutně ztuhlé záda, mX06." Plukovník Samson prohrál v karetní hře. Byl odsouzen pomáhat Craggové s čímkoliv.
"To vás na vojně neučili nic užitečného, Samsone?" Uzavíral vztek do oddělené místnost a posílal pryč.
Pomalu vydechl. "A vás, poručíku Craggová, v rychlokurzu pro poldy, jak správně jíst koblihy? Viděl jsem, že s tím máte popravdě velké komplikace." Žádná emoce nepronikla ven. Přitlačil na ztuhlá záda.
"Au, stačí!" Odběhla na druhou stranu ubikace. "Jak si přejete, zX03."
Věděl jak nenásilně urovnat neshody. Ale jeho pravé schopnosti se skrývaly pod tou vrstvou lží a předstírání.

Co se chystá na wX a mX projekty?
Takže tu máme úvod. Není tu žádná akce a kvalita mi taky utekla. Ale zde jen představuji hlavní hrdiny. Lidi se kterými se budeme po celé putování setkávat.
 


Anketa

Postavy z příběhu 'Oběti' by ...

... se měli rozdělit
... měli zůstat spolu

Komentáře

1 Kazuka Inuzuka Kazuka Inuzuka | E-mail | Web | 5. února 2010 v 12:20 | Reagovat

moc super těším se na další díl!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama