Vysvětlivky Být Lovcem

10. ledna 2010 v 18:22 | Ahena

Charakter - Jde o poloviční bytost, která se usídlí ve Vaší mysli. Sílí a pokud je hostitel slabý, může se stát hlavní bytostí. V tomto případě se vědomí hostitele stáhne a je ve stejné pozici jako charakter před zesílením.

Upíři na slunci - Přibližně v roce 2008 byl vymyšlen nový lék, po kterým může upír i ve dne na veřejnost.

Upírova podoba - Normální člověk, by ve dne upíra nepoznal. Když chce zaútočit, obličej se mu změní. (Pokud jste viděli Buffy ;))

Apokalypsa - Většinou je seskupení několika upírů na jednom místě, za účelem ovládnout alespoň část města či ulice. Už od pradávna se snaží zabrat určité území na rozmnožení a ovládnutí světa.

Lovec - Lovec je pečlivě vybraný člověk, který musí unést i ty nejtěžší zkoušky. Většinou je toto poslání dědictvím předků. V některých případech má lovec v genech zvláštní směs, která mu umožní přežít jak psychický, tak fyzický nápor. Proto se vám někdy můžou zdát nepřemožitelní. Lovci na vyšší úrovní můžou získat určité schopnosti. Později je vyvíjet na různé odvětví od základu. (Ahena --> čtení myšlenek --> předávání myšlenek, blokování mysli, mazání vzpomínek, pohled přes jiného apd. Vše se rozvíjí, ale nikdy nejsou další schopnosti tolik propracované a sto procentní)

(Pokud by jste měli otázky, uvítám je. Budu postupně přidávat.)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama