24. Tajemství

15. ledna 2010 v 23:51 | Ahena

  • Být Lovcem | Kapitola 24. Tajemství

'Zare?' Rozhlédla jsem se po pokoji. 'Ano? Potřebuješ něco?" Moje rty se automaticky stáhly do úšklebku. 'Teď už nic. Jsem soběstačná, vidím." Užívala jsem si každé sekundy. Narovnal se. "Aheno, je noc." Nemohla jsem uvěřit tomu, co právě řekl. Nové tělo, nové schopnosti, myšlení, opatření. Život. Lepší vidět, nebo být nevyrovnaná, nebezpečná osoba? "Lásko, ať se stane cokoliv, jsme tu pro tebe." Něco skrýval, viděla jsem blok, který přede mnou vytvářel.

"Řekni mi, jak tu jste pro mě, když nevím celou pravdu. Víš jaká jsem. Vše nebo nic. Pokud nebude důvěra, nebude vztah." Projel si vlasy třemi prsty, jak obvykle dělává. "Vymítání nebylo stoprocentní. Má v sobě ještě jeden charakter o kterým nikdo nevěděl. Slabý, ale jako svého druhu nebezpečný. Neprojevil se do minulého týdne. Adam odjel meditovat někam do Šumavských lesů. Proto přijel pozdě. Nevyšlo to. On má charakter, ty též. Přenesl jej i na tebe." Spustila jsem nohy z nemocničního lůžka."Ale já to riziko přijmu-la. Věděla jsem, že něco dávám. Podstoupila jsem vše kvůli němu. Nesmí si dávat vinu."

Konečně jsem pochopila. Adam mě miluje. Potřebuje mě. Já jej vždy jen odsoudila a odhodila. Proč teď, když ho potřebuji tu není.

"Posaď se, prosím." Požádal mě Zar zdeptaný mou neustálou chůzí po pokoji. Skočila jsem na bílé lůžko. Moje potřeba se v tuto chvíli stahovala i na Tomáše. Chtěla bych ho pohladit. Podržet jeho ruku. V mém druhém životě to byl Adam. Byli tu dva muži. Tolik odlišní. Každý mě znal jinou. Adam pravdu o mé tmavé stránce. Tomáš o mé osobní a intimní.

Teď se nesmím soustředit na chlapy, ale na ovládnutí charakterem. 'Přemýšlej nad svým zdravím'. Neustálá snaha o vsugerování. Rozhlédla jsem se po pokoji. Došla k oknu. "Potřebuji lov." Měsíc zářil oranžově. "Ano, ale nejdříve se vyspi. Za dva dny tě pustí." Tráva měla fialový nádech. Nový pohled. Nový začátek.

Adam nebo Tomáš? Ovládne ji charakter? A jak si povede Adam?
 


Komentáře

1 Kazuka Inuzuka Kazuka Inuzuka | E-mail | Web | 16. ledna 2010 v 18:11 | Reagovat

Ooo moc hezký to je....já jsem teď v poslední době vůbec neměla čas na čtení....jsem se dost učila...a pak jsem kvůli tomu učení úplně zapomněla na tvé skvělé povídky! No nic jdu si přečíst další díl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama