21. Sen

11. října 2009 v 18:19 | Ahena

  • Být Lovcem | Kapitola 21. Sen

'Musím s tím něco udělat, teď nemůže zemřít. Teď ne. Kvůli mně všechnu tuto bolest podstoupil a já ho nenechám odejít! To není slušné! Vše na co sáhnu, je špatně! Nesmí mu vyjít jeho plán mi znovu dát pocit viny.' Ne, nic jiného mi hlavou neletělo. Jen jak zachránit Adama. Byl součástí mého života, ať se mu to líbilo nebo ne. "Miluji tě" zašeptala jsem mu do ucha. Políbila na studené rty a intenzivněji oživovala. 'Miluje …' slyšela jsem tiše. Byl to on. Slyšel mě, žije! Přemýšlí! To znamená, že smrt nic nezměnila. Ale doufám, že jsem vyhnala toho ďábla! Pomalu otevřel oči. Hledal cíl. Posadila jsem se na paty a čekala, až se vzpamatuje. Podíval se na Zara a Ambreyho, pomalu obrátil svůj zrak na mě. "Já taky." Poslední slova před tmou. Adam zavřel oči a pozvolna oddechoval. Bylo toho na mě moc. Kolik se toho během deseti minut stalo! Chtěla jsem ode všeho utéct, ale moje povinnost byla zůstat s Adamem a pomoct mu znova žít.

Probudila mě siréna. Vše bylo nejasné a rozmazané. Mluvilo moc lidí najednou. Nemohla jsem to vydržet. Začala jsem křičet a svalila se z polstrovaného lehátka na tvrdou zem dodávky. Teď jsem si uvědomila, že to není soukromí vůz, ale sanitka. "Slečno, uklidněte se! Pokud tak neučiníte, budeme nuceni vás zklidnit sedativy." Chvíli jsem seděla v rohu a přemítala, co se dělo. Nemohla jsem si vybavit jediný okamžik mezi Adamem a probuzením. "Co se stalo. Kde je Adam." Rozhlídla jsem se po sanitce. "Adam? Ten kluk? Je v pořádku, ještě s přáteli zavolali pomoc. Prý jste omdlela. Bylo to vážnější, měla jste nepravidelný tep a tekla vám z nosu krev. A teď, když víte všechna fakta, se prosím posaďte. Musíte odpočívat." Při těch slovech jsem mu prohledala paměť. Vše byla pravda. Viděla jsem sebe, jak ležím na podlaze, třesoucí se a s krví valící se z nosu. "Položte se. Dáme vám něco proti bolesti." "Ale mě nic nebolí. Jsem v pořádku, jen toho bylo na mě moc, asi." Zakoktala jsem rozpačitě. "Hlavně se uklidněte, vše bude v pořádku, přátelé za vámi přijedou do nemocnice. Tam si vás necháme dvě noci na pozorování." To mě dostatečně vylekalo. "Co prosím!? Tak dlouho? Proč? Vždyť mě tekla jenom krev a omdlela jsem!" Doktor přikývl. "Ano, ale měla jste záchvat, máme povinnost vás pozorovat alespoň 2 noci." "Dobře, ale chci dobré jídlo a pokoj s pěkným výhledem." Zasmál se. "Pokusíme se udělat co nejvíc, slečno."
Nevím, co mi dal, ale přibližně za tři hodiny na to jsem se probudila. Vedle mě seděli kluci. "Jak ti je?" Zašeptal provinile Adam. "Skvěle, nechápu, proč tu musím být. Chci domů a dát si sprchu." Zasmáli se. "Konečně jsi promluvila ženská." Zasmáli jsme se. "Nevíte, co mi to dali? Bylo to silné. Bolí mě hlava." "Ne to nevíme. Hele já musím, Zar je smutný, měl o tebe strach." "Samozřejmě, pozdrav ho." Rozpačitě přikývl a odešel. "Je mu něco?" Zeptala jsem se Adama. "Ne jen slyšel to, co jsi mi řekla, a je v šoku z tvého záchvatu." Ano, Adam přesně věděl, co jsem řekla. Co jsem mu v tu chvíli pošeptala. Všechno vnímal. 'Polib mě.' Natáhla jsem se na jeho příkaz k němu. Ale síla mé vůle mě zpomalila. Lehla jsem si prudce na postel. "Ne Adame. Jsem unavená, chce se mi spát." Nemohla jsem uvěřit, že jeho schopnosti přetrvaly, i když jsem návštěvníky vyhnala. "Promiň, cítím, že se něco změnilo. Něco to ve mně zanechalo." Otočila jsem se zpátky na něj. "Ano, Ady. Máš jejich schopnosti a možná trochu charakteru. Ale když na to nebudeš myslet a budeš chtít normálně žít, zvládneš to. A teď mě nech spát prosím." Pohladil mě po čele a já nečekaně usnula.

(pozn.Aheny: uf .. tak je to tu .. teď se vrhnu na nový příběh, Záhada B.Ch. a Achylova Pata)
 


Komentáře

1 Das Das | Web | 11. října 2009 v 19:26 | Reagovat

Wow pěkný.. krásnej děj.. těšíím se na další.. ale hlavně i na tu Záhadu... x) a AP taky nephrdnu x)

2 Ahena Admin Ahena Admin | Web | 11. října 2009 v 19:53 | Reagovat

oká ... díky :D

3 Hakky Cutter Hakky Cutter | Web | 19. října 2009 v 11:59 | Reagovat

:D kukni na můj blog :D ta klikačka :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama