Supernatural postavy

16. září 2009 v 17:04 | Ahena
Dean Winchester
Zkráceně: Miluje rodinu, ženy, hamburgery, pivo, černou kávu, svoje auto Chevy Impala'67, klasický Rock, slovo 'Dude' a frázi 'Son of a bitch'. Nesnáší démony, projevy citů, anděly, letadla, jakékoliv narážky na sexuální orientaci. Je hledán za tři vraždy, ničení hrobů a podvodů. Narodil se 24. I. I979 v Lawrence - Kansas. Byl přeurčen pro Michaela, jako 'nádoba'.

Dean si naproti mladšímu bráškovi pamatuje více z onoho večera, kdy zemřela jejich matka. Byl vychováván otcem jako lovec. Jezdili přes státy a bydleli v motelech. Deanův úkol byl chránit Sammyho. Tato vlastnost mu zůstala až do dospělosti. Později je Sam opustil, studovat univerzitu a na Dean zůstal úkol pokračovat v rodiném podniku. I když to nikdy neřekne dobrovolně, záviděl mladšímu bratrovi jeho volnost, že mohl utéct a Dean musel zůstat s otcem. Přes to se za 22 let objeví u Sammyho v bytě a žádá o pomoc s hledáním otce, který šel na lov a dlouho se neozval. Po náhlé, nečekané a násilné smrti Samovi přítelkyně Jessiky se bratři vydávají najít vraha jajich matky a Jess - žlutookého démona. Cestou se Dean snaží poznat Sama, znovu k sobě nalézají cestu.
Sam Winchester
Zkráceně: Miluje rodinu, studium a svůj notebook. Má strach z klaunů, nesnáší žluto-okého démona, který mu zabil matku a přítelkyni Jess. Také nerad, když se na něj dívají jak na zrůdu. Chtěl by se vrátit zase do bezpečného života a studovat práva. Narodil se 2.5.I983 v Lawrence - Kansas, je jedním z tvz. psychických dětí - Vidí budoucnost, dokáže vymýtit démona a po případě zabít (však se musí posílit) a trochu ovládat telekinezi

Sammy nikdy netoužil po životě lovce, jeho sen byl usadit se, vystudovat školu a založit rodinu. Jedné noci se u něho v bytě objevil starší bratr Dean. Žádal po něm pomoc při hledání otce. Sam souhlasil, pod podmínkou, že se do pondělí vrátí aby mohl udělat pohovor. Bratři vyřeší případ a vrací se zpět. Dean se snaží přemluvit Sammyho aby s ním pokračoval v hledání, na souřadnicích které jim otec zanechal v jeho drahocenném deníku. S tím nesouhlasí a vrací se domů za přítelkyní Jess. Tak ho čeká hrozný nález! Žlutooký démon udeřil znovu a vzal život Jessice. Dean vytáhne Sama z hořící budovy a tak se vydávají na dlouhou cestu.
Bobby Singer
Zkráceně: Nikdy nejde bez své staré kšiltovky. Winchesterovy kluky miluje jako vlastní. Jeho lovecká kariéra začala po té co byl nucen zabít svoji manželku, kterou posedl démon.

Bobby je dlouholetý rodinný přítel. Má velké zkušenosti s nadpřirozenými bytostmi. Lovcem se stal po té, co byl nucen zabít svoji milovanou ženu. Byla posednutá démonem a jinou možnost než zabití Bobby neznal. Proto si do teď její smrt vyčítá a není se vším smířen. Nesnáší když se Dean a Sam hádají, vždy se je snaží urovnat. Také jim dost pomáhá když jsou v nesnázích.
 


Komentáře

1 Sestra Hakky Sestra Hakky | Web | 16. září 2009 v 18:14 | Reagovat

Moc hezké!! Fakt .. i ten kluk ... =)

2 Sestra Hakky Sestra Hakky | Web | 16. září 2009 v 18:53 | Reagovat

ja cu taky takové zahlavý!!!! (zavist XDDD)

3 Sestra Hakky Sestra Hakky | Web | 16. září 2009 v 19:36 | Reagovat

Jj.

4 Sestra Hakky Sestra Hakky | Web | 16. září 2009 v 19:48 | Reagovat

notak ségra! XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama