13. Obsazeno

24. června 2009 v 17:40 | Ahena

  • Být Lovcem | Kapitola 13. Obsazeno

"Jo, ano děláš to dobře, akorát drž ruku pevněji." Ukazovala jsem Adovi jeden trik s nožem. Princip byl v tomto. Nůž držíte v úrovni prsou, čepel směřuje k protivníkovi. Pokud se vám nůž snaží sebrat, uděláte krátký pohyb k hrudi. Nebolí to tolik, jak to vypadá. No, prostě jsem ho učila něco užitečného. "Dobře." Chvíli jsme cvičili. Vrátil se Ambrey. "Ahoj, děti!" začal si zpívat. To značilo jediné. Zar se vrátí. "Kdy?" podívala jsem se s úsměvem na něj. Bylo nechutné si představit, jak to oslaví. "Už za dvě hodiny!" Málem vykřikl. Byl zamilovaný až po uši. Moc mu to přeji. Je to moc hodný kluk. Sice démonský. "Ale vy, máte akci. Pět a půl kilometru na západ od parčíku je veliký doupě upírů. Musíte tan zajít a něco s tím udělat. Dost se to tam množí." Poškrabala jsem se za krkem. "Já mám dneska volno." Otočil se na mě. "Co? Vždyť se snažíš prosadit už od začátku a teď si bereš dobrovo …" usmál se "… jak se jmenuje?" Nadzvedla jsem obočí a usmála se. "Tomáš." Začal si s úsměvem pobroukávat Feeling Good. Tak trochu jsem ho nakazila Musemánií. "Dobře, tak zítra na ně půjdete. A Aheno." Řekl při odchodě do své ubikace. "Ano?" Obrátil se s otcovským úsměvem. "Jsem šťastný, že někoho máš. Užij si to." Bylo to divné. Už si mě přivlastnil a dítě. Podívala jsem se s úsměvem na Ada. Smutně se na mě díval. Nechápala jsem to. Asi to s tím nožem nechápe a je mu to líto. No, vysvětlím mu to ještě jednou.
Ahena mi vysvětlila ještě jednou ten fígl. Chápal jsem to, ale ona pořád, že pro jistotu. Ahena byla jediná v mém životě, která se semnou bavila a teď? Někoho si našla. Vypadala šťastně, přeju jí to.

Ad to asi nepochopil. Lépe mu to nevysvětlím. Byla jsem doma ve 2o:15. Byli jsme domluveni na kino. Tomáš je moc hodný! Je z něj férový kluk. Byli jsme na Terminátorovi. Mám ráda Sci-fi věci. Pak jsme zašli k němu na večeři …

Ležel jsem v trávě před domem. Byl pozdní večer. Sice ne první máj. Nevím, co jsem si myslel. Ahena je na mě moc hezká. Nikdy jsem neměl vztah déle jako dva dny. Zkusím na ni zapomenout.

(Pozn.: Ahena: Mno xD trochu krátké ale aby něco bylo xP)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama