10. Co To Má Znamenat?

26. května 2009 v 14:11 | Ahena

  • Být Lovcem | Kapitola 10. Co To Má Znamenat?

Odvedli jsme Dana do našeho bytu. Nezdálo se mi to. Nemám ráda lidi, natož pak šílené upíry. Adam mu něco šeptal. Už jsem to nemohla vydržet. "O co tady jde! K sakru!" Skupinka se na mě podívala. Adam vstal. Potřeštěně se usmál. Už to byl zase on. Můj milovaný Ad, který věří že lidi jsou výsledkem experimentu od ufonů a teď k tomu přidal, upíry, kteří tu podle něho žili ještě před námi. Kdysi prý existovala lochneská příšera. "Aheno? Sedni si prosím. Víš, že když se člověk rozčílí, vyzařuje zajímavou barvu a pak tě hned může nalézt aliance?" Uklidnila jsem se a sedla si. "No, tak povídej. O CO TU JDE?" Zvýraznila jsem každý slovíčko. Ad se usmál, dal hlavu na bok a podrbal se na krku. To dělává, když je v rozpacích. "Dívej, Dan býval můj spolužák a docela přítel." Podíval se na upíra, který v šoku seděl na pohovce. "Nevím, jak a kde se to stalo, ale proměnil se v upíra. Skoro čtrnáct dní jsem ho hledal. Pak jsem byl na hlídce a uslyšel tvoje srdce, jak rychleji tluče. Věděl jsem, že bys ho zabila tak jsem musel zasáhnout." Pokrčila jsem rameny. "Je to jen upír." Zasmál se. "A sakra silný!" Podíval se na mě a přimhouřil oči. Znova udělal rozpakové gesto a odkašlal si. "On je Gron. Ale neboj, zvládneme to." Vykulila jsem oči. Jak to mohli dopustit! Pozvat domů upíra a ještě Grona! "To si snad děláš prdel, ne?! Jak jsi to mohl dopustit!" Zeptala jsem se velmi rozzuřeně Ambreyho. Zvedl obočí. "Aheno, nech si to vysvětlit dál!" Zavrtěla jsem hlavou. "Já tu nebudu!" Vzala jsem si bundu a mířila si to ze dveří. "Hned se posaď!" Zakřičel na mě hlas, kterého jsem milovala a věděla že chybka a změní se jeho obličej v ohnivý. Pomalu jsem se otočila a s rukama v pěst se posadila na místo. Adam se smutně a prosebně podíval na našeho "Otce". "Em, kde jsme skončili?" Podívala jsem se na Ada. "Aha, už vím! Že jste ohrozili celou rod … partu!" Zamračila jsem se na něj. "Ahen …" tak mi nikdy neřekl, věci se mění poslední dobou nějak často. "Ambrey byl u věštkyně a," podívali se na sebe, "řekla, že máme pomoct jedné mé blízké osobě, která se však může jevit za nebezpečí." No a? Budoucnost není daná. Nemůžou si jen tak vodit domů. 'Ahoj, krásný nebezpečný démone. Nezajdeme si k nám na kafe? Jako bonus si můžeš vybrat Ahenu jako zákusek. Mám pocit, že se známe.' Takhle by to mohlo být. Ale Gron! Co je moc to je moc. Podívali se na mě. Byli zvědaví co na to. "Aheno? On nám pomůže zničit Cassydyho." Řekl opatrně Adam. Pomalu se ke mně naklonil. "Dan si mě pamatuje. Řekl jsem mu, že jsme hodní. A že mu pomůžeme, což mám v plánu!"Podívala jsem se mu do očí. "Chci, až to skončí, rekreaci u moře!" Parta se zasmála, Dan se zmateně díval co se děje.

Ambrey, Zar a Ad vysvětlovali Danovi, že se dá žít bez zabíjení. Vlastně mu říkali vše důležité. Příště sepíšu příručku jak být dobrým pírem. Přidávám si to na seznam. Šla jsem na lov. Potřebovala jsem něco, nebo někoho zabít.

Seskočila jsem ze stromu přesně na Janu. Byla to docela zajímavá upírka. Přeměnil jí Andrew jako svoji družku, ale než se na něco zmohl, byl mrtví. Jana se ještě ve vzduchu obrátila a dopadla na nohy. "Koho pak nám tu čerti nesou?" Zasmála se. Smrti se nebála. Tito upíři jsou nebezpečnější, klidně si ulomí nohu, hlavně aby se vám a smrti vysmáli. "No už jsem je dlouho neviděla. Naposled na velkém slezu u kostela, když jsem zabila Andyho!" Teď jsem se smála já a její jemná, milá a krásná tvářička mě po chvíli tak přitažlivá nepřipadala. "To neříkej! Tys mi ho zabila!" Vřískala. Na nic jsem nečekala. Můj oblíbený kop s otočkou jí dostal na záda. Zvedla se a mížila na mě přímo nehty. Povedlo se mi je nožem oříznout. Zaklela něco ve smyslu návštěvy jednoho otvoru v lidském těle. Poslala jsem jí vzdušný polibek. Znovu ke mně přiběhla a skočila na mě. Skrčila jsem se a zezadu jí probodla srdce. Velmi krátký boj! Třeba dneska najdu ještě někoho.
 


Komentáře

1 Tajná agentka Tajná agentka | Web | 9. června 2009 v 14:32 | Reagovat

Caw Aheno!

Tak jsem zprovoznila blog:

pribehy-z-sufliku.blog.cz

Jsou tam hustý příběhy!

2 mk mk | Web | 18. června 2009 v 20:07 | Reagovat

supr dáál

3 Tajná agentka Tajná agentka | Web | 22. června 2009 v 22:38 | Reagovat

kde je další díl??

VYPADNI! xDDD

4 3ájík (Admin) 3ájík (Admin) | Web | 23. června 2009 v 21:00 | Reagovat

mno na jiných webech x)

5 Nausy Nausy | Web | 10. ledna 2010 v 16:06 | Reagovat

:D juh...ten konec byl nejlepší :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama